Като човек, който е бил в стаи в няколко града в България, смея да твърдя, че тази беше една от най-добре замислените и всичко беше толкова последователно, за разлика от някои други места, където липсва логика в много от загадките вътре. Със сигурност е доста предизвикателна и силно препоръчвам на всекиго да отдели 60 мин. за това разпускане! (ако ви стигнат 😛 )